Kariéra

Advokátní a patentová kancelář Všetečka Zelený Švorčík a partneři se zaměřením na oblast duševního vlastnictví a obchodního práva se sídlem v centru Prahy hledá pro práci v kolektivu advokátní koncipienty / absolventy pro uplatnění.
Nabízíme:

– zajímavou a různorodou práci v příjemném prostředí
– přátelský kolektiv, možnost profesního růstu a odpovídající finanční ohodnocení
– pracovní dobu zohledňující a podporující osobní život uchazeče

V případě zájmu prosím vyplňte formulář níže.

Aktuální vypsaná pozice

Recepční / Office asistentka

Pracovní náplň:
Zajištění kompletního chodu recepce
Přijímání návštěv a zajištění profesionálního servisu
Poštovní korespondence a zajišťování kurýrních služeb
Vybírání a posílání datových zpráv
Vyřizování telefonické komunikace
Administrativní úkoly

Požadujeme
SŠ vzdělání s maturitou
Vynikající komunikační schopnosti
Reprezentativní vystupování
Zodpovědnost
Vstřícnost
Samostatnost
Uživatelská schopnost práce s PC (Microsoft Office)
Znalost anglického jazyka na základní komunikační úrovni

Nabízíme
Práci v přátelském prostředí stabilní a úspěšné advokátní kanceláři s dlouholetou tradicí
Pracoviště ve centru Prahy
Příspěvky na stravování, Multisportka, roční prémie
Nástupní plat: 25.000,- Kč
Pracovní doba:     Po-Čt 8:00 – 17:00 hod., Pá 8:00 – 15:00 hod.

Nástup ihned
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu office@sak-alo.cz nebo vyplňte formulář níže.

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Multisport karta
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel